Даже самое маленькое доброе дело спасает большой мир

Previous Entry Share Next Entry
Добро пожаловать, добрые люди, здесь вам рады!
Лебедь
mamarobo
ImageChef Word Mosaic - ImageChef.com Давайте знакомиться: проходите, смотрите, читайте. Если Вы пришли в ЖЖ - значит Вам есть, что сказать этому миру. Если уже сказали - поделитесь ссылками на свои самые любимые записи, сделайте подарок и себе, и людям. И, конечно, оставьте пару слов по настроению : кто Вы, чем живете, что Вас выделяет по жизни, что тревожит и радует в этом мире. С наилучшими пожеланиями, Мамаробо.

  • 1
о, так мы еще и в одном городе живем. тем более френжу )

Приятно познакомиться!

Честно говоря, я еще плохо в журнале ориентируюсь и ЖЖ-терминологии тоже, тыкаюсь как слепой котенок по ЖЖ в промежутках между заботами о своих мужчинах. Избалована простотой интерфейса в Одноклассниках...

интересно вас читать, нашла через "малыши", я тоже мама, 4-хмесячной дочки. Хочу "дружить".

Краснею и тереблю край халата... Дружить с удовольствием! Только я в журнале не часто бываю - как-то многовато дел навалилось...

я Вячеслав. Добрый день:)
вот мои: http://vzav.livejournal.com/234437.html

а здесь по тегу немного обо мне: http://vzav.livejournal.com/tag/100%20фактов%20обо%20мне

(Deleted comment)

Re: Оффтопом

Не переживайте, я удалила, кое-что исправила и навесила вот здесь, http://aakaler.livejournal.com/119147.html
так что читайте, наслаждайтесь, но не принимайте близко к сердцу - ЖЖ все-таки ))))))))

привіт:)
у нас багато спільних інтересів, вирішила зафрендити, бо цікаво буде бачити ваші записи у своїй ФС

Привіт! Дякую, що завітали, приємно, що зафрендили

Отримала справжнє задоволення від прогулянки Вашим ЖЖ! Мені подобається переглядати сімейні та весільні фото, навіть якщо особисто не знайома з цією сім'єю, таке вже дивне захоплення ))))). Ваші фотографії подекуди шокуючі, здебільшого ідеальні та надзвичайно цікаві й красиві.
Навіть кортить спитати, яка техніка дозволяє робити такі кадри?
Очі натрапили на фразу про те, що коли є діти, то навіть ліниве валяння перед телевізором - не згаяний час, бо діти ростуть, отже, день пройшов недарма (не дослівно) - це просто геніально. Відтепер припиняю гризти себе за деякий згаяний час!

Re: Привіт! Дякую, що завітали, приємно, що зафрендили

надзвичайно приємно прочитати такий відгук!!! дуже дякую!
а відносно техніки то у нас Кенон 50Д і декілька обєктивів

Привіт! На днях завела свій журнал і шукаю друзів. В нас багато спільних інтересів, думаю нам буде цікаво спілкуватися. Правда, рідко, оскільки ми з сином сидимо в інтернеті по-черзі.Дозвольте вас зафренджу!Щасливо!

Тепер ми взаємні друзі!

І я сподіваюсь на приємне спілкування, але наперед перепрошую за нечасті відвідини: щойно закінчилась відпустка, а попереду дуже відповідальна осінь. Відчуття як перед наступом на ворожу територію: глибокий вдих і пішла, і пішла, і пішла...

Я також тут рідко. Працюю через тиждень, а коли вихідна - домашні справи + хочеться сюди. Але нічого, рідко - це все таки краще, ніж ніколи.

натрапила на журнал у подруги. Дуже мені цікаво. Своїх дітей поки немає, то ж я стараюсь підготуватись до цього. Ваша позиція з деяких важливих питань збігається з моєю. То ж додаю до друзів!

  • 1
?

Log in

No account? Create an account